Ahşap Modelleri

No images

İstanbul Cam Merdiven Dizayn ve İmalatı


Işık geçirgen bir malzeme olan camın mimari yapılarda cam merdiven olarak kullanımı yüzyılı geçmez. Yapılarda, hızla gelişen teknoloji sayesinde kırılganlığına karşın cam daha fazla sağlamlık kazanmıştır. Camın sağlamlığının yanında, estetik ve sağlıklı kullanımıyla cam merdiven olarak karşımıza çıkmaya başlamıştır. Cam yanaklı veya diğer ismi ile cam küpeşteli ahşap merdivenler beton üzeri kaplama merdivenlere uygulanabildiği gibi yanaklı, spiral, omurgasız merdivenlerdede uygulanabilir. 10 mm kalınlığındaki cam merdivenin kavisine uygun bir şekilde fırında yüksek ısıda bükülerek şekillendirilir.

Cam yanaklar ve dikmeleri veya yatay koruma çubukları cam, ahşap, çelik veya paslanmaz çelikten merdiven stiline uygun olarak imal edilir. Günümüz mimarisinin gözde uygulamalarındandır. Cam küpeşteli merdivenlerin temelini oluşturan camlı basamakların saydamlığı, şıklığı, estetiği ve ışıltısı ile mekanları daha cazibeli bir görünüm katmasının yanı sıra güvenliği ve dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanılabilen imal edilmiş tasarımlardır.

{gallery}cammerdiven{/gallery}

 

İLETİŞİM

No images

Ahşap Dekorlar

No images

Kimler Çevrimiçi

Şu anda 234 ziyaretçi çevrimiçi

Sitede Ara

istanbulda ahşap dekorasyon firması olarak her zaman ahşaptan lambiriler, ahşap panjurlar, ahşaptan merdivenler ayrıca ahşap pergole kamelyalar marküteri modellerini uygun fiyatı ile yapmaktayız.